Masérské kurzy, masážní stoly Masea

Masérské stoly a kurzy Liberec, obchod

Zabýváme se vzděláváním dospělých, rekvalifikačními a kvalifikačními kurzy.
 
Mikromasáž očního okolí a Anticelulitidová masáž se zábalem

Mikromasáž očního okolí

Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, tato masáž napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž také posiluje obočí, které během let klesá a hlavně výrazně promastí a prokrví kůži, oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí.

Mikromasáž také pomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část lidského obličeje, je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, vnějšími vlivy a únavou. Oči prezentují celkovou fyzickou i duševní kondici organismu.

Anticelulitidová masáž se zábalem

Anticelulitidová masáž je velice účinná procedura v boji proti celulitidě, při formování postavy, vypnutí a celkovém zlepšení kvality pokožky. Provádí se kompresivními hmaty, které ovlivňují podkožní tukové struktury - rozrušují se tukové tkáně. Aktivuje se podkožní metabolismus a hluboké svalové struktury, díky čemuž dochází k lepšímu vstřebávání tuků. Masáží se také ovlivňují povrchové i hluboké kapiláry a svaly, a tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci.

 

Kurz je dvoudenní

 

Cena 2.000,-

Vyučuje zdravotní sestra Iveta Říhová

 

Akční nabídka