výrobci
počítadlo přístupů
online: 0
celkem: 54451
Kurz Amma Masáž 7.11.-8.11.2020

Kurz Amma Masáž 19.-20.10.2024, Přihlášení + záloha

0% (0 hodnocení)
Skladem
1 200,00 Kč
ks

výrobce:MASEA, s.r.o.
doprava zdarma
cena:1 200,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Amma masáž vsedě

Japonská Amma masáž znamená v přibližném překladu „uklidňovat rukama“. Toto terapeutické umění vychází z tradiční japonské akupresury, ale praktikuje se v moderní podobě. Je to spojení východní filosofie práce s tělem se současnými moderními požadavky na rychlou regeneraci člověka.

Cílem je, jako u všech orientálních masáží, posílit tok „ki“ čili životní energie v těle a to zejména odblokováním energie v meridiánech – energetických kanálech, které procházejí tělem každého člověka.

Aplikování Amma masáže probíhá na speciální židli (klekačce) po dobu 15 minut, kdy klient je zcela oblečen a zaujímá pohodlnou polohu vsedě. Stimulací řady bodů podle meridiánů na zádech, šíji, pažích, rukou, bocích a na hlavě je klient postupně uvolňován a zároveň nabíjen novou energií.

Díky použití židle,upravené starobylé masážní techniky, využití malého prostoru a krátké době masáže se Amma stává masáží budoucnosti - pomocí v našem uspěchaném, stresujícím životním stylu.

Centrum zdraví , Liberec 10, Jáchymovská 261/44 přední vchod městská policie .

 

http://www.firmy.cz/detail/395576-masea-liberec-x-frantiskov.html?l=1#utm_campaign=share

S sebou prosím sportovní oblečení / tričko , krátké kalhoty / otevřenou obuv , psací potřeby .

Antuš Jan  vedoucí kursu  tel.602457727

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).